Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, chcesz zmienić wygląd okolic płciowych – ginekologia estetyczna ma dla szereg propozycji, jakie w łatwy sposób usuną te bolączki oraz wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany też dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane są w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej i redukuje problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest bardzo krótki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem może być odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychologicznej stabilności, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Odwiedź:

Wroclaw ginekolog

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje bolączki, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Adosphere 3 podręcz

Podręczniki są wszędzie oraz nie da się tego nie zauważyć. ...